• Aktualności

Każdy zakład przemysłowy powinien posiadać odpowiedni klimat – wiąże się to nie tylko z samopoczuciem i zdrowiem pracowników, ale również poprawną pracą urządzeń, a nawet bezpieczeństwem. Z tego względu przy projektowaniu obiektu trzeba wziąć pod uwagę obciążenie cieplne budynku. W poniższym tekście sprawdzimy, jak skutecznie je zmniejszyć.

Klimatyzatory przemysłowe spełniają po części te same zadania, co urządzenia domowe – regulują temperaturę w fabrykach czy zakładach, gdzie procesy technologiczne generują duże ilości ciepła.

Nieprawidłowe działanie urządzeń chłodniczych jest bardzo kosztowne dla przedsiębiorstwa - sprawdź jak właściwie korzystać z klimatyzacji przemysłowej!

Zima coraz bliżej zapowiadane są pierwsze przymrozki czy klimatyzatory ewaporacyjne zostały przygotowane do okresu zimowego?

Odpowiednia klimatyzacja przemysłowa będzie korzystnie wpływała na komfort pracy i wydajność produkcji. Nie bez znaczenia jest również dla przechowywanych w halach materiałów i produktów. Dowiedz się, jakie klimatyzatory przemysłowe wybrać i jaka jest zasada ich montażu.